o mnie, portret, artystka, ilustrator, wyobraźnia

Hejka!
Mam na imię Paulina i jestem ilustratorką z Warszawy.

Skoro kliknąłeś w ta zakładkę, to pewnie chcesz czegoś się dowiedzieć o tym kim jestem i co robię.

Nazywam się Paulina Miracka i jestem z wykształcenia projektantem wnętrz. Jednak bardziej mnie pociągała grafika i ilustracja, dlatego zdecydowałam się w tą stronę skierować swoją ścieżkę zawodową. Obecnie pracuję jako UI Designer, ale działam również z ilustracją.

Uwielbiam naturę i ją najczęściej zobaczycie przewijającą się przez moje prace. Oprócz roślinek bardzo mnie inspirują zwierzęta i ludzka psychika. Mój styl cały czas się rozwija, ale już czuję kierunek, w którym chcę dążyć jeśli chodzi o podejście do kształtów, kolorów oraz tekstur. Jednak nie rezygnuję z dalszych eksperymentów!

Oprócz projektów szufladowych zajmuję się rysowaniem na potrzeby animacji i do książek dla dzieci (jedną możecie zobaczyć m.in. tu: https://abc-ekonomii.edu.pl). Bardzo lubię też zlecenia od prywatnych osób na portrety okolicznościowe lub na prezent.

Prywatnie jestem dumną mamą 42 kwiatków i kotów Jaskra i Hauru. A także koneserem wegeteriańskich lokali gastronomicznych.

Jeśli potrzebujesz ilustratora i czujesz, że mój styl to Twój klimat nie wahaj się do mnie napisać prosto na maila: hello@polinaillu.com. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Buziaki Polina :*

Klienci:

Mufu, Medicover, MSZ, Allegro Agency, Renault Group, Play, Czepczyński Family Foundation, Empik

Publikacje:

– Książka dla dzieci „ABC Ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów” 2019 [klik]
– Książka dla dzieci „ABC Empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami ” 2020 [klik]

Wzmianki:

– Grafmag.pl: Plakaty i ilustracje – ciekawi wystawcy na Targach Designu WZORY [klik]
– PolskieRadio.pl: Trwa kampania MSZ #IamPolka – Outstanding Polish Women [klik]